MALOOBCHOD:

Na našej maloobchodnej prevádzke na Hutníckej ulici v Košiciach máte možnosť si novinky z portfólia spoločnosti SAMSUNG nielen zakúpiť, ale aj vyskúšať.  Predávame a školíme výrobky SAMSUNG už 11 rokov, z toho dôvodu máme bohaté skúsenosti s ich predajom, inštaláciou a hlavne fungovaním.

Neviete ako bude vyzerať púzdro alebo kryt na Vašom telefóne, tablete? Ako funguje bezdrôtové nabíjanie priamo v praxi?

Ak potrebujete kúpiť ľubovoľné príslušenstvo k Vášmu mobilnému telefónu, tabletu, ktoré sa predávajú na Slovensku  -  U NÁS HO URČITE NÁJDETE.

Abý bude v  skutočnosti reálny obraz cez DVB-T, poprípade Vášho satelitného poskytovateľa? Súčastne si môžete vyskúšať ako na výrobku fungujú služby SAMSUNG SMART, či sa jedná o YouTube, NetFlix, HBO Go alebo aplikácie.

Aká je správna konzola na pre Váš televízor?

Predvedieme Vám zvukové soundbary, jednoducho si vyskúšate ako bude soundbar znieť s Vaším mobilným telefónom alebo tabletom.

Ako bude vyzerať Váš reklamný spot na videostene alebo digitálnom kiosku?

Samozrejme, všetko toto, ale aj mnoho iných vychytáviek nájdete u nás na jednom mieste.

VEĽKOOBCHOD:

Ak robíte inštalácie u Vašich zákazníkov, poprípade potrebujete do Vašej firmy alebo prevádzky kúpiť ľubovoľný výrobok SAMSUNG, BOSE, Onkyo, Monitor audio, Harman Kardon, či sa jedná o monitor, televízor alebo reproduktory, príďte k nám s Vaším živnostenským listom, alebo výpisom z ORSR.

Sme priamo napojený LEN na hlavné distribučné centrá na Slovensku. Znamená to, že pri výrobkoch kúpených u nás garantujeme SK distribúciu, takže VY alebo VAŠI zákazníci nebudú odmietnutí servisným strediskom SAMSUNG.

Okrem klasického portfólia SAMSUNG u nás nájdete:

  ORIGINÁLNE DIAĽKOVÉ OVLÁDAČE SAMSUNG

  ORIGINÁLNE FILTRE DO AMERICKÝCH CHLADNIČIEK SAMSUNG /SBS/

  ORIGINÁLNE TÓNERY DO TLAČIARNÍ SAMSUNG

  ORIGINÁLNE ODPADOVÉ NÁDODY A VALCE DO TLAČIARNÍ SAMSUNG

  ORIGINÁLNE SÁČKY A FILTRE DO VYSÁVAČOV SAMSUNG

 

 

Produkty